I – V 9:00 – 19:00 VI 8:00 – 15:00 | Tel.: +370 5 2040932 |forestila@forestila.lt

Maisto pramonė

Maisto pramonė

Vakuuminis valymas kukurūzų malykloje. Kukurūzų malykloje grindims ir mašinoms valyti naudojamas „IS-36 M Atex 3D“. Įrenginys yra sertifikuotas pagal „Atex“ naudojimui 22 zonoje.

Pramoniniai vakuuminiai siurbliai IS-36/46>>

Džiovintų žolelių susiurbimas. Žolelėmis užpildytos talpyklos ištuštinamos naudojant lanksčią siurbimo žarną. Siurbimo medžiaga, surinkta perimimo bunkeryje, tiekiama į gamybos procesą. Siurbimo galią sukuria „MaxVac Central 110“ įrenginys.

Vakuuminis valymas pramoninėje kepykloje. Naudojant fiksuotą vamzdynų sistemą, galima išvalyti visą gamybos plotą. Prie siurbimo įjungimo vožtuvų jungiamos lanksčios žarnos, kurios įrengiamos ten, kur reikia valyti. Reikiamus grindų ir įrangos valymo darbus galima atlikti greitai ir efektyviai. Siurbimo medžiaga surenkama centralizuotai į „FiltroJet“ filtro bunkerį ir išpilama į „BigBags“. Siurbimo galią teikia „MaxVac Central“ įrenginys

Stacionarios vakuuminės sistemos>>

RCM INOX profesionali plovimo mašinų linija- nerūdijančio plieno MEGA I, MEGA II modeliai, tinkami darbui maisto pramonėje ir vietose, kur yra korozinės medžiagos ar agresyvi aplinka – gamyklose, konservų, pieno, mėsos pramonėje ir kt., kur naudojami  korozinį poveikį turintys plovikliai.