I – V 9:00 – 19:00 VI 8:00 – 15:00 | Tel.: +370 5 2040932 |forestila@forestila.lt

RADIJO VALDOMOS MAŠINOS

Aprašymas

„Robo“ yra nuolat besikeičiantis nuotoliniu būdu valdomų įrankių laikiklių, įrankių laikymo mašinų asortimentas, skirtas pasiūlyti skirtingus sprendimus, patenkinti skirtingus darbo poreikius ir dėl to padidinti produktyvumą. Įrengtas platus profesionalios įrangos asortimentas, specialiai sukurtas efektyviam veikimui ir lengvam pritaikymui. Įvairių įrankių naudojimas yra greitas ir labai paprastas. Sauga yra vienas iš pagrindinių dalykų: mašinos tiesiogiai neapsaugo operatoriaus nuo darbo veiklos keliamos rizikos, tokios kaip: triukšmas, vibracija, išmetamųjų dujų poveikis, transporto priemonės apvirtimas, medžiagų projekcija ir kt.


„Energreen RoboMINI“ yra žolės pjovimo robotas, sukurtas saugiai dirbti šlaituose iki 50 ° bet kuria kryptimi ir labai siaurose vietose. Dėl šio kompaktiško radijo bangomis valdomo įrankių laikiklio dizaino koncepcijos, žemo svorio centro ir svyruojančio vikšrų judėjimo „Energreen RoboMINI“ puikiai tinka darbui šiurkščiose vietose, išlaikant puikų sukibimą, nes jis visada liečiasi su paviršiumi. Įrengtas 23 AG benzininis variklis, jį galima montuoti su įvairiais priedais, kuriuos visus galima greitai perjungti specialia sistema.


„RoboGREEN evo“ yra daugiafunkcė nuotolinio valdymo įrankių laikymo mašina, galinti dirbti priešiškiausiose vietose, šlaituose iki 55 °, kur patekti yra labai sunku. Įrengtas dyzelinis 40 AG variklis ir dvi dvigubo efekto hidraulinės funkcijos, jis gali atlikti įvairius įrankius. Gimusi patenkinti ir patenkinti pačius aukščiausius poreikius – tai pagrindinė įranga, valdoma nuotoliniu būdu. Savo galia, našumu, patikimumu ir tvirtumu jis visiškai skiriasi nuo kitų nuotolinio valdymo mašinų.


„Energreen RoboMAX“ yra tvirta miško kirtimo mašina, lengvai atliekanti įvairias užduotis ir darbus. Standartinėje įrangoje yra dvi hidraulinės dvigubo efekto funkcijos. Sukurtas patenkinti įvairiausius poreikius, „Energreen RoboMAX“ gali būti apibrėžiamas kaip daugiafunkcinė nuotolinio valdymo mašina, kurios galia ir našumas prilygsta tradiciniam traktoriui su keliais priedais. Pagrindinės šios mašinos skirtumai tarp visų kitų robotų yra galia, patikimumas, tvirtumas, didelis našumas ir universalumas bei galingas dyzelinis 75 AG variklis.