I – V 9:00 – 19:00 VI 8:00 – 15:00 | Tel.: +370 5 2040932 |forestila@forestila.lt

Žoliapjovė STIHL FSA 90

Žoliapjovė STIHL FSA 90

399

Galinga akumuliatorinė žoliapjovė, tinkama aukštos ir tvirtos žolės pjovimui.
Lengva ir tyli žoliapjovė su metaliniu dviašmeniu peiliu 260-2. Valdymo rankena su dalinės apkrovos funkcija “ECOSPEED” ir optimizuotu reduktoriaus kampu, kad būtų lengva pjauti tvirtą žolę didesniuose plotuose. Žoliapjovė itin tinka darbui aplinkoje, kurioje negalima kelti triukšmo, pvz., mokyklų, vaikų darželių ar ligoninių teritorijose.
Su “ECOSPEED” funkcija įrankis veiks dar ekonomiškiau. Tiesiog pasukite ratuką minuso kryptimi ir sumažinkite didžiausią variklio greitį. Žoliapjovė veiks daline apkrova, tačiau ji gali dirbti ir pilnu pajėgumu, tiesiog jums reikia patraukti droselio svirtį. Kai žoliapjovė veikia daline apkrova, sumažėja energijos sąnaudos, todėl su kartą pakrautu akumuliatoriumi galima dirbti žymiai ilgiau.
Elektroniškai reguliuojamas elektrinis STIHL variklis (EC) veikia be anglinių šepetėlių, mechaniškai praktiškai nesidėvi ir pasižymi dideliu efektyvumu. Taip akumuliatorinė energija kuo puikiausiai paverčiama į įspūdingą galią. Įrenginiai dirba tyliai – todėl galima dirbti be klausos apsaugos.
Komplektacija: dviašmenis peilis Stihl 260-2, dvipetis nešiojimo diržas, dvipusė valdymo rankena su “ECOSPEED”, vartotojo instrukcija LT, universalus raktas, apsauginiai akiniai.

(Nurodyta įrankio kaina be akumuliatoriaus ir akumuliatoriaus įkrovėjo.)

Aprašymas

 TECHNINIAI DUOMENYS

Rekomenduojamas akumuliatorius AP 300 (Lithium-Ion)
Standartinė pjovimo įranga Žolės pjovimo peilis „260-2“
Maks.pjovimo rato skersmuo (mm) 380
Bendras ilgis be pjovimo įrangos (cm) 177
Svoris be akumuliatoriaus (kg) 3,2
Vibracijos lygis kairėje/dešinėje su pjovimo galvute (m/s²)** 3,5 / 3,5
Garso lygis (dB(A))* 83
Triukšmo lygis (dB(A))* 92

*   K-faktorius pagal RL 2006/42/EG=2,5 dB(A).
**  K-faktorius pagal RL 2006/42/EG=2m/s²