Traktorius Farmtrac 22 (4WD) su kabina ir frontaliniu krautuvu, gamintojas Escorts Kubota Ltd, Indija
16,925€
- Finansuosime pirkinio kainą iki 20.000 €.
- Galėsite rinktis išsimokėjimo terminą iki 72 mėn.
- Pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku.
- Greita, patogi ir nesudėtinga procedūra, trunkanti apie 15 min.
- Jūsų mokumo įvertinimas ir atsakymas dėl sutarties sudarymo bus pateikti iš karto.
- Galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį sutarties terminą ar įmokos dydį.
- Prekės finansavimo sutartį pasirašysite elektroniniu būdu – nereikės niekur eiti.

Indijos gamintojas ESCORTS Ltd 2018 metais pasiekė susitarimą su Japonijos gamintoju KUBOTA dėl traktorių gamybos ir pardavimų partnerystės.
2021 metais Japonijos gamintojas KUBOTA tapo didžiausiu ESCORTS Ltd akcininku. KUBOTA inžineriniai, gamybiniai, logistiniai sprendimai dar plačiau naudojami FARMTRAC traktoriuose.
Kubota Invests in Indian Tractor Manufacturer Escorts Limited
Escorts & Kubota partnership video
ESCORTS gamina traktorius FARMTRAC prekiniu ženklu Lenkijos ir Indijos gamyklose.
2021 metais buvo pagaminta apie 107‘000 traktorių.
Farmtrac traktoriai garsėja tvirtumu, patikimumu, ilgaamžiškumu ir ekonomiškumu.
TECHNINIAI DUOMENYS
Kaina nurodyta su PVM, standartinės komplektacijos traktoriui su mechanine transmisija, operatoriaus darbo vietą saugančiu lanku ir ratais 5.00-12 /8.00-18.
Kitų komplektacijos elementų kainą galite sužinoti parašę el. paštu forestila@forestila.lt arba paskambinę tel +37052040932
| Modelis FARMTRAC 22 (4WD) | Parametras |
| Variklis |
Dyzelinis, 21AG pagal ECE R120, 952cm3, 3 cilindrų, V emisijos klasė, gamintojas Mitsubishi, didžiausias sukimo momentas 72.7 prie 1800 aps/min |
| Darbinis velenas | Galinis 540/540E (750) aps./min. standartinė komplektacija |
| Transmisija | Mechaninė 9 (į priekį) + 3 (atgal) |
| Diferencialo blokavimas | YRA |
| Sankaba | Vienadiskė |
| Stabdžiai | Šlapio tipo |
| Parkavimo stabdis | Nepriklausomas |
| Galinė tritaškė pakaba | Kat. 1, maks keliamoji galia 750kg |
| Hidraulinė sistema | 14.5 l/min |
| Galinė hidraulika | 1 dvigubo veikimo sklendė |
| Vairo sistema | Su vairo stiprintuvu |
| Ratai (priekiniai / galiniai) |
5.00-12 / 8.00-18 ž.ū. protektoriumi 23×8.50-12 / 33×15.50-16.50 vejiniu arba industriniu protektoriumi 180/85 D12 / 280/70 R18 radialiniai 240/60 R12 / 280/70 R18 Garden Galaxy Pro |
| Kuro bako talpa | 24 litrai |
| Ilgis | 2674mm |
| Plotis su vejos padangomis / pramoninėmis padangomis | 1490mm |
| Plotis su žemės ūkio padangomis | 1040mm |
| Plotis su radialinėmis padangomis | 1180mm |
| Aukštis | 1280mm iki vairo viršaus, 2160mm iki signalinio žibinto viršaus |
| Ratų bazė | 1420mm |
| Prošvaisa | 290mm |
| Svoris | apie 980kg (priklausomai nuo ratų) |
| Greitis | nuo 1 km/val. iki 18 km/val |
| Tiekimo terminas | Turime sandėlyje Vilniuje |
Turite klausimų?
Susisiekite su mumis








