Traktorius Farmtrac 26 (4WD), gamintojas Escorts Kubota Ltd, Indija
10,635€
- Finansuosime pirkinio kainą iki 20.000 €.
- Galėsite rinktis išsimokėjimo terminą iki 72 mėn.
- Pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku.
- Greita, patogi ir nesudėtinga procedūra, trunkanti apie 15 min.
- Jūsų mokumo įvertinimas ir atsakymas dėl sutarties sudarymo bus pateikti iš karto.
- Galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį sutarties terminą ar įmokos dydį.
- Prekės finansavimo sutartį pasirašysite elektroniniu būdu – nereikės niekur eiti.

Indijos gamintojas ESCORTS Ltd 2018 metais pasiekė susitarimą su Japonijos gamintoju KUBOTA dėl traktorių gamybos ir pardavimų partnerystės.
2021 metais Japonijos gamintojas KUBOTA tapo didžiausiu ESCORTS Ltd akcininku. KUBOTA inžineriniai, gamybiniai, logistiniai sprendimai dar plačiau naudojami FARMTRAC traktoriuose.
Kubota Invests in Indian Tractor Manufacturer Escorts Limited
Escorts & Kubota partnership video
ESCORTS gamina traktorius FARMTRAC prekiniu ženklu Lenkijos ir Indijos gamyklose.
2021 metais buvo pagaminta apie 107‘000 traktorių.
Farmtrac traktoriai garsėja tvirtumu, patikimumu, ilgaamžiškumu ir ekonomiškumu.
TECHNINIAI DUOMENYS
Kaina nurodyta su PVM, standartinės komplektacijos traktoriui su mechanine transmisija, operatoriaus darbo vietą saugančiu lanku ir ratais 6.00-12 / 8.30-20.
Kitų komplektacijos elementų kainą galite sužinoti parašę el. paštu forestila@forestila.lt arba paskambinę tel +37052040932
| Modelis FARMTRAC 26 (4WD) | Parametras |
| Variklis |
Dyzelinis, 24.5AG pagal ECE R120, 1318cm3, 3 cilindrų, V emisijos klasė, gamintojas Mitsubishi, didžiausias sukimo momentas 76.3 prie 2000 aps/min |
| Darbinis velenas |
Galinis 540/540E (750) aps./min. standartinė komplektacija Modelis 26 H su tarpašiniu darbiniu velenu standartinėje komplektacijoje |
| Transmisija |
Mechaninė 9 (į priekį) + 3 (atgal) Hidrostatinė modeliui 26 H, 3 grupės |
| Diferencialo blokavimas | YRA |
| Sankaba | Vienadiskė |
| Stabdžiai | Šlapio tipo |
| Parkavimo stabdis | Nepriklausomas |
| Galinė tritaškė pakaba | Kat. 1, maks keliamoji galia 800kg |
| Galinė hidraulika | 1 dvigubo veikimo sklendė |
| Hidraulinė sistema | vairo sistema 14 l/min; darbinė sistema 19.3 l/min |
| Vairo sistema | Su vairo stiprintuvu |
| Ratai (priekiniai / galiniai) |
6.00-12 / 8.30-20 ž.ū. protektoriumi 23×8.50-12 / 33×15.50-16.50 vejiniu arba industriniu protektoriumi 180/85 D12 / 280/70 R18 radialiniai 240/60 R12 / 280/70 R18 Garden Galaxy Pro |
| Kuro bako talpa | 24 litrai |
| Ilgis | 2700mm |
| Plotis su vejos padangomis / pramoninėmis padangomis | 1490mm |
| Plotis su žemės ūkio padangomis | 1040mm |
| Plotis su radialinėmis padangomis | 1180mm |
| Aukštis (su apsauginiu lanku) | 1300mm iki vairo viršaus, 2192mm iki signalinio žibinto viršaus |
| Ratų bazė | 1550mm |
| Prošvaisa | 320mm |
| Svoris | apie 1000kg (priklausomai nuo ratų) |
| Važiavimo greitis | nuo 1 km/val. iki 18 km/val. |
| Kaina | nuo 8790 Eur + PVM |
| Tiekimo terminas | šiuo metu turime sandėlyje Vilniuje |
| Traktorius su šildoma kabina (su montavimo darbais) | 14286 Eur su pvm |
|
Traktorius be kabinos su frontaliniu krautuvu (su montavimo darbais) |
13986 Eur su pvm |
| Traktorius su šildoma kabina ir su frontaliniu krautuvu (su montavimo darbais) | 17636 Eur su pvm |
Turite klausimų?
Susisiekite su mumis



