Traktorius Farmtrac 6050 (4WD) su kabina ir frontaliniu krautuvu, gamintojas Escorts Kubota Ltd, Indija
33,090€
- Finansuosime pirkinio kainą iki 20.000 €.
- Galėsite rinktis išsimokėjimo terminą iki 72 mėn.
- Pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku.
- Greita, patogi ir nesudėtinga procedūra, trunkanti apie 15 min.
- Jūsų mokumo įvertinimas ir atsakymas dėl sutarties sudarymo bus pateikti iš karto.
- Galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį sutarties terminą ar įmokos dydį.
- Prekės finansavimo sutartį pasirašysite elektroniniu būdu – nereikės niekur eiti.

Indijos gamintojas ESCORTS Ltd 2018 metais pasiekė susitarimą su Japonijos gamintoju KUBOTA dėl traktorių gamybos ir pardavimų partnerystės.
2021 metais Japonijos gamintojas KUBOTA tapo didžiausiu ESCORTS Ltd akcininku. KUBOTA inžineriniai, gamybiniai, logistiniai sprendimai dar plačiau naudojami FARMTRAC traktoriuose.
Kubota Invests in Indian Tractor Manufacturer Escorts Limited
Escorts & Kubota partnership video
ESCORTS gamina traktorius FARMTRAC prekiniu ženklu Lenkijos ir Indijos gamyklose.
2021 metais buvo pagaminta apie 107‘000 traktorių.
Farmtrac traktoriai garsėja tvirtumu, patikimumu, ilgaamžiškumu ir ekonomiškumu.
FRONTALINIO KRAUTUVO TECHNINIAI DUOMEYNS
| Modelis | FL-280 |
| Svoris, kg | 290 |
| Keliamoji jėga, kg | 1000 |
| Traktoriaus jėga, AG | 50-70 |
| Pakėlimo aukštis, m | 2,8 |
Valdymas: Frontalinis krautuvas FL-280 komplektuojamas su mechanine valdymo svirtimi (Joystick).

Smūgio slopinimas: Frontalinis krautuvas FL-280 komplektuojamas su hidro akumuliatoriumi smūgio slopinimui (neesant poreikiui hidro akumuliatorius gali būti nekomplektuojamas).
Skirstytuvas: Frontalinio krautuvo FL-280 hidraulinė sistema jungiama tiesiai į traktoriaus siurblį. Suteikiama galimybė pasirinkti paprastą arba profesionalų skirstytuvą. Profesionalus skirstytuvas leidžia veikti paviršiaus kopijavimo funkcijai, o be to jame esančios didesnio diametro skylės neleidžia užkaisti tepalui.
TRAKTORIAUS TECHNINIAI DUOMENYS
Kaina nurodyta su PVM, standartinės komplektacijos traktoriui su mechanine sinchronizuota transmisija, operatoriaus darbo vietą saugančiu lanku ir ratais 8 x 18 / 13.6 x 28 (radialiniu protektorium).
Kitų komplektacijos elementų kainą galite sužinoti parašę el. paštu forestila@forestila.lt arba paskambinę tel +37052040932
| Modelis FARMTRAC 6050 (4WD) | Parametras |
| Variklis |
Dyzelinis, 48AG pagal ECE R120, 2760cm³, 3 cilindrų, V emisijos klasė |
| Darbinis velenas | Galinis 540/540E (750) aps./min. standartinė komplektacija, nepriklausomas |
| Transmisija | Mechaninė sinchronizuota 8 (į priekį) + 8 (atgal) |
| Diferencialo blokavimas | YRA |
| Sankaba | Dviguba |
| Stabdžiai | Šlapio tipo |
| Galinė tritaškė pakaba | Kat. 1, maks keliamoji galia 1500 kg |
| Galinė hidraulika | 1 dvigubo veikimo sklendė |
| Hidraulinė sistema | vairo sistema 20 l/min; darbinė sistema 32 l/min |
| Vairo sistema | Su vairo stiprintuvu |
| Ratai | 8 x 18 / 13.6 x 28 (ŽŪ protektorium) |
| Kuro bako talpa | 60 litrų |
| Ilgis | 3415mm |
| Plotis (su standartinėm padangom) | 1830mm |
| Aukštis (su apsauginiu lanku) | 2335mm iki signalinio žibinto viršaus |
| Ratų bazė | 1885mm |
| Prošvaisa | 360mm |
| Svoris | apie 2250kg (priklausomai nuo ratų) |
| Važiavimo greitis | maks. 35 km/h |
| Kaina su kabina ir frontaliniu krautuvu, su montavimo darbais | 24793 Eur + PVM |
| Tiekimo terminas | Turime sandėlyje Vilniuje |
Turite klausimų?
Susisiekite su mumis



