Traktorius Farmtrac 6075 (4WD) su kabina ir frontaliniu krautuvu, gamintojas Escorts Kubota Ltd, Indija
45,650€
- Finansuosime pirkinio kainą iki 20.000 €.
- Galėsite rinktis išsimokėjimo terminą iki 72 mėn.
- Pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku.
- Greita, patogi ir nesudėtinga procedūra, trunkanti apie 15 min.
- Jūsų mokumo įvertinimas ir atsakymas dėl sutarties sudarymo bus pateikti iš karto.
- Galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį sutarties terminą ar įmokos dydį.
- Prekės finansavimo sutartį pasirašysite elektroniniu būdu – nereikės niekur eiti.

Indijos gamintojas ESCORTS Ltd 2018 metais pasiekė susitarimą su Japonijos gamintoju KUBOTA dėl traktorių gamybos ir pardavimų partnerystės.
2021 metais Japonijos gamintojas KUBOTA tapo didžiausiu ESCORTS Ltd akcininku. KUBOTA inžineriniai, gamybiniai, logistiniai sprendimai dar plačiau naudojami FARMTRAC traktoriuose.
Kubota Invests in Indian Tractor Manufacturer Escorts Limited
Escorts & Kubota partnership video
ESCORTS gamina traktorius FARMTRAC prekiniu ženklu Lenkijos ir Indijos gamyklose.
2021 metais buvo pagaminta apie 107‘000 traktorių.
Farmtrac traktoriai garsėja tvirtumu, patikimumu, ilgaamžiškumu ir ekonomiškumu.
FRONTALINIO KRAUTUVO TECHNINIAI DUOMEYNS
| Modelis | FL-280 |
| Svoris, kg | 290 |
| Keliamoji jėga, kg | 1000 |
| Traktoriaus jėga, AG | 50-70 |
| Pakėlimo aukštis, m | 2,8 |
Valdymas: Frontalinis krautuvas FL-280 komplektuojamas su mechanine valdymo svirtimi (Joystick).

Smūgio slopinimas: Frontalinis krautuvas FL-280 komplektuojamas su hidro akumuliatoriumi smūgio slopinimui (neesant poreikiui hidro akumuliatorius gali būti nekomplektuojamas).
Skirstytuvas: Frontalinio krautuvo FL-280 hidraulinė sistema jungiama tiesiai į traktoriaus siurblį. Suteikiama galimybė pasirinkti paprastą arba profesionalų skirstytuvą. Profesionalus skirstytuvas leidžia veikti paviršiaus kopijavimo funkcijai, o be to jame esančios didesnio diametro skylės neleidžia užkaisti tepalui.
TRAKTORIAUS TECHNINIAI DUOMENYS
Kaina nurodyta su PVM, standartinės komplektacijos traktoriui su mechanine sinchronizuota transmisija, operatoriaus darbo vietą saugančiu lanku ir ratais 8 x 18 / 13.6 x 28 (radialiniu protektorium).
Kitų komplektacijos elementų kainą galite sužinoti parašę el. paštu forestila@forestila.lt arba paskambinę tel +37052040932
| Modelis FARMTRAC 6075 E (4WD) | Parametras |
| Variklis |
Dyzelinis, 75AG pagal ECE R120, 3680cm³, 4 cilindrų, V emisijos klasė |
| Darbinis velenas | Galinis 540/540E (750) aps./min. |
| Transmisija | Mechaninė sinchronizuota 12 (į priekį) + 12 (atgal) Arba 24 (į priekį) + 24 (atgal) |
| Diferencialo blokavimas | Yra |
| Sankaba | Dviguba |
| Stabdžiai | Šlapio tipo |
| Galinė tritaškė pakaba | Kat. 2, maks keliamoji galia 2500kg |
| Galinė hidraulika | 1 dvigubo veikimo sklendė |
| Hidraulinė sistema | vairo sistema 20 l/min; darbinė sistema 50 l/min |
| Vairo sistema | Su vairo stiprintuvu |
| Ratai | 280/85 R24 / 420/85 R30 radialiniu protektoriumi Arba 280/70 R18 / 380/70 R28 radialiniu protektoriumi |
| Kuro bako talpa | 100 litrų |
| Ilgis | 4145mm |
| Plotis (su standartinėm padangom) | 1975mm |
| Aukštis | 2651mm iki apsauginio lanko signalinio žibinto 2733mm su kabina |
| Kaina su šildoma ir kondicionuojama kabina, 12×12 transmisija ir padangomis 280/70 R18 / 380/70 R28 | 29744 Eur + PVM |
| Kaina su šildoma ir kondicionuojama kabina, 24×24 transmisija ir padangomis 280/70 R18 / 380/70 R28 | 34460 Eur + PVM |
| Kaina su šildoma ir kondicionuojama kabina 12×12 transmisija ir padangomis 280/70 R18 / 380/70 R28 ir frontaliniu krautuvu, su montavimo darbais |
34618 Eur + PVM |
| Kaina su šildoma ir kondicionuojama kabina 24×24 transmisija ir padangomis 280/70 R18 / 380/70 R28 ir frontaliniu krautuvu, su montavimo darbais |
39335 Eur + PVM |
Turite klausimų?
Susisiekite su mumis




