PREKIŲ KATALOGAS

KODĖL MES?

VISKAS IŠ VIENŲ RANKŲ

Turime itin platų technikos asortimentą teritorijų ir patalpų priežiūrai, taip pat specializuotą techniką ir sprendimus gyvulininkystės ir sodininkystės ūkiams.

ŠEIMOS VERSLO VERTYBĖS

Mūsų tiekėjai – ilgametes tradicijas turinčios šeimos valdomos įmonės (ne korporacijos). Kodėl šeimos? Šeimos įmonėje greičiau priimami sprendimai, lankstesnės kainos, didesnė orientacija į ilgalaikį bendradarbiavimą. Dėl to esame patikimas partneris savo klientams.

SERVISINIS APTARNAVIMAS

Turime nuosavą serviso mechanikų dirbtuvę, teikiame serviso pas klientą paslaugą. Visa mūsų parduodama technika yra su pilnu servisiniu palaikymu.

ORIENTACIJA Į KLIENTO POREIKIUS

Dirbame tam, kad surasti produktą ar sprendimą geriausiai atitinkantį kliento poreikius.

KAS MES ESAME

Pas mus rasite itin platų teritorijų ir patalpų priežiūrai skirtos technikos bei įrangos asortimentą. Nuo STIHL žoliapjovių ir šlavimo mašinų iki ISEKI ir kitų traktorių ir šlaitų pjovimo agregatų.

Taip pat tiekiame techniką ir sprendimus gyvulininkystės ir sodininkystės ūkiams.

Įmonė veiklą pradėjo 2009 metais. Kiekvienais metais papildome tiekiamos technikos asortimentą naujais produktais ir sprendimais.

Šiuo metu esame Japonijos traktorių gamintojo ISEKI ir Italijos traktorių bei motoblokų gamintojo BCS vienintelis atstovas Lietuvoje. Taip pat bedradarbiaujame su darbinės įrangos tiekėjais komunalinei, kelių priežiūros technikai, sodininkystės ir gyvulininkystės ūkiams, Italijos vakuuminių šlavimo mašinų ir grindų plovimo mašinų gamintoju RCM, Vokietijos šlavimo mašinų ir smulkiosios mechanizacijos įrenginių gamintoju 4F Maschinentechnik, Vokietijos pramoninių siurblių gamintoju WIELAND Lufttechnik.

Atliekame mūsų parduodamos technikos garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.